ما چاره ایی نداریم جز  خلاقیت وابداع روشهای نو آموزش و پرورشی    لذا تلاش میکنیم  در مرحله نخست با باز آفرینی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به  شکلی نو و بسیاری پیشرفته تر تا به مرور زمان و مرحله به مرحله پیشرفت کنیم.

  شکلگیری رنسانس علمی ٬فرهنگی ٬سیاسی  با ساختن راهکار و ابزار آن  امکانپذیر است 

Play Video

فرهنگ نو آموزشی

 فرهنگ سازی زیر نویس خوانی ویدیوهای آموزشی و پرورشی یکی از ارکان اهداف ما در کانون  میباشد . زیرنویس خوانی فیلمهای انگلیسی باعث  یاد گرفتن زبان انگلیسی از دوران کودکی میشود .این روش سالها زیادی است که در کشورهای اروپای شمالی توسط  متخصصین  اجرا میشود و اسناد وشواهد علمی بسیاری در موثر بودن این روش دریادگیری زبان انگلیسی از دوران کودکی وجوددارد این فرهنگ ساز ی در کنار فرهنگ ساز ی آموزش کد نویسی و تایپ سریع کامپیوتر وظیفه هر معلم و والدین و هر ایرانی در جهت پیشرفت علمی فرزندان  ایران زمین در سطح بین المللی میباشد.

برخورداری از آموزشهای مدرن

امکان برخورداری از آموزش و پرورش سکولار و پیشرفته در جهان امروز حقی همگانی است. به همین سبب در بیشتر کشورهای مدرن و آزاد جهان چنین آموزشی به رایگان در اختیار کودکان و نوجوانان گذاشته می‌شود. حقی که در ایران توسط حکومت اسلامی از فرزندان ایران گرفته شده است.   گردانندگان این وب‌سایت از شما پدر، مادر، سرپرست و یا معلم و مربی گرامی تقاضا دارند که با مراجعه به برنامه‌ها و ویدیوهایی که جهت معرفی وبسایت کانون پرورش فکری شیر و خورشید تهیه شده و به زودی در دسترس شما قرار خواهند گرفت، کودکان را با شیوهٔ استفاده از این منبع آموزشی آشنا نمایید. همچنین، گردانندگان به پرسش‌ها یا پیشنهاد‌های شما که در بخش «تماس با ما» می‌توانید طرح نمایید، با کمال میل رسیدگی خواهند نمود.  

امید است این راه دشوار نوین که برای ارتقاء آموزش و پرورش کودکان و نوجوانان ایرانی بنا شده است با همراهی و پشتیبانی داوطلبان و دوستداران ایران روز به روز هموارتر گردد.

h-02

فرزندان ایران زمین

همیشه بین ما ایرانیها این افکار  رایج بوده که چرا استعدادهای کودکان ایرانی  کشف و پرورش داده نمیشود و یا چرا یک کودک ایرانی  شانس و محیط سالمی برای کشف استعداد خود را ندارد و  اینکه چگونه میتوان  به چنین آرزویی دست یافت؟ چگونه میتوان بهترین ابزار آموزشی و پرورشی فکر و روان یک کودک ایرانی را حتی در دور افتاده ترین نقاط سرزمینمان ایران  و یا فراتر از حتی مرزهای جغرافیایی جدید رفت و به کودکان هم میهنانمان در اطراف ایران را فراهم ساخت